Седмична програма

Петък 22.01

07:00   Холивудски знаменитости:  Дженифър Лопес    

07:30   Курс по английски език   24 урок, 3 ниво                     

08:00   Синът на бащата на народите/ 3  еп. / – сериал /копродукция/                                     

09:00   Легендата за Зоро    / 27 еп./ – за децата            

09:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев  П  

10:00   Изкуството да пееш фалшиво    – игр. филм /Франция/                                     

12:00   Преселение       /5  еп./  –  док. филм                                                                     

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /37 еп./ – док. филм  

14:00   Курс по английски език   25 урок, 3 ниво                     

14:30   Служба 21 /4  еп./ – сериал /Русия/          

15:30   Около света /10 еп./ – док. филм

16:00   Синът на бащата на народите/ 4  еп. / – сериал /копродукция/                                     

17:00   Легендата за Зоро    / 27 еп./ – за децата            

17:30   Преселение       /5  еп./  –  док.    филм                                                              

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

19:45   Реклами

20:00   Служба 21 /5  еп./ – сериал /Русия/                   

21:00   Изгубен в Сибир  –  игр. филм /Германия/

23:00   Новини    П

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев П  

00:00   Около света /10 еп./ – док. филм

00:30   Вълк   –  игр. филм /копродукция/    

02:30   Повторение

 

               

                           

Събота 23.01

07:00   Световните градове на България:  Берое

08:02   Около света /11 еп./ – док. филм

08:30   Курс по английски език   1 урок ниво 3      

09:00   Легендата за Зоро    / 28 еп./ – за децата                                                                              

09:30   Холивудски знаменитости:   Джоди Фостър     

10:00   Вълк   –  игр. филм /копродукция/    

12:00   Световните градове на България: София – историята на Европа

12:30   Сибирският бръснар –  игр. филм /копродукция/   

15:30   Изгряващо слънце / 119 еп./ – сериал /Бразилия/      

16:30   Консулата  –  док. филм

17:30   Войнишки разкази: Един живот в небесата  П   

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска    П  

18:30   Винаги готови    –  док. филм    П     

19:00   Джентълмени с късмет – игр. филм   /СССР/           

20:30   Холивудски знаменитости:  Джоди Фостър   

21:00   Спусната завеса   –  игр. филм  /Иран/    

23:00   Около света /11 еп./ – док. филм

23:30   Момичето от Брест     – игр. филм   /Франция/       

02:00   Повторения

 

 

Неделя 24.01

07:00   Световните градове на България: Батак – долина на светци

07:30   Винаги готови    –  док. филм    П      

08:00   Около света / 12 еп./  – док. филм

08:30   Курс по английски език                          

09:00   Легендата за Зоро    / 29 еп./ – за децата                                                                   

09:30   Холивудски знаменитости:  Джон Кюсак

10:00   Изгубен в Сибир  –  игр. филм /Германия/

12:00   Златоустият –  док. филм за Йоан Екзарх   

13:00   Сред мрак   –  игр.  филм  /копродукция/   

15:30   Изгряващо слънце / 120 еп./ – сериал /Бразилия/

16:30   Световните градове на България: Брацигово  

17:30   Разкази за оръжието с Евгени Мандаджиев и доц. Георги Маринов     

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска   

18:30   110-ти логистичен полк    –  док. филм  П   

19:00   Деца на слънцето     –  игр. филм   /Македония/    

20:30   Холивудски знаменитости:   Джон Кюсак  

21:00   Изискана кухня     – игр. филм   /Франция/

23:00   110-ти логистичен полк    –  док. филм  П       

23:30   Остатъчни образи    – игр. филм   /Полша/

01:30   Повторения

 

 

Понеделник 25.01

07:00   Холивудски знаменитости:   Кийфър Съдърленд

07:30   Курс по английски език                         

08:00   Синът на бащата на народите/ 4  еп. / – сериал /копродукция/                                     

09:00   Легендата за Зоро    / 30 еп./ – за децата                                                                   

09:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П       

10:00   Изгубен в Сибир  –  игр. филм /Германия/

12:00   Преселение       /6  еп./  –  док. филм                                                                 

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя / 38 еп./  – док. филм     

14:00   Курс по английски език   1 урок, 1 ниво                       

14:30   Служба 21 /5  еп./ – сериал /Русия/                  

15:30   Около света /13 еп./ – док. филм

16:00   Синът на бащата на народите/ 5  еп. / – сериал /копродукция/                                     

17:00   Легендата за Зоро    / 30 еп./ – за децата                                                                   

17:30   Преселение       /6  еп./  –  док. филм                                                                  

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев       

20:00   Служба 21 /6  еп./ – сериал /Русия/          

21:00   Одисеята на Жак Ив Кусто    –  игр. филм /Франция, Белгия/           

23:00   Новини    П           

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев       П       

00:00   Около света /13 еп./ – док. филм

00:30   Търговският пътник     – игр. филм   /копродукция/                                               

02:30   Повторения

 

       

Вторник 26.01

07:00   Холивудски знаменитости:   Кевин Клайн   

07:30   Курс по английски език            

08:00   Синът на бащата на народите/ 5  еп. / – сериал /копродукция/                                     

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска     П 

09:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев   П   

10:00   Одисеята на Жак Ив Кусто    –  игр. филм /Франция, Белгия/                 

12:00   Проект Земя      /1  еп./  –  док. филм                                                                  

13:00   Новини  

13:30   Планетата Земя  /39 еп./   – док. филм

14:00   Курс по английски език            

14:30   Служба 21 /6  еп./ – сериал /Русия/                      

15:30   Около света /14 еп./ – док. филм  

16:00   Синът на бащата на народите/ 6  еп. / – сериал /копродукция/                                     

17:00   Легендата за Зоро    / 31 еп./ – за децата                                                                   

17:30   Щрихи от миналото със Силвия Сиракова 

18:00   Чудото на вкаменената сватба   –  док. филм                                                    

18:30   Новини     

19:15   Спорт +

20:00   Служба 21 /7  еп./ – сериал /Русия/                      

21:00   Телма     – игр. филм /копродукция/

23:00   Новини    П

23:30   Спорт +  П                 

00:00   Около света /14 еп./ – док. филм 

00:30   Изповедите   – игр. филм /Италия, Франция/  

02:30   Повторения

 

 

Сряда 27.01

07:00   Холивудски знаменитости:  Кевин Бекън

07:30   Курс по английски език            

08:00   Синът на бащата на народите/ 6  еп. / – сериал /копродукция/                                     

09:00   Легендата за Зоро    / 32 еп./ – за децата                                                                   

09:30   Спорт +  П                 

10:00   Телма     – игр. филм /копродукция/

12:00   Проект Земя      /2  еп./  –  док. филм                                                                  

13:00   Новини  

13:30   Планетата Земя /40 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език      

14:30   Служба 21 /7  еп./ – сериал /Русия/                      

15:30   Около света /15 еп./ – док. филм

16:00   Синът на бащата на народите/ 7 еп. / – сериал /копродукция/                                     

17:00   Легендата за Зоро    / 32 еп./ – за децата                                                                         

17:30   Знаците с Ива Сапунджиева   

18:00   Да уловиш красотата      –  док. филм

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Служба 21 /8  еп./ – сериал /Русия/                      

21:00   Роден      –  игр. филм  /Франция/

23:00   Новини  П

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П        

00:00   Около света /15 еп./ – док. филм

00:30   Кечистът     – игр. филм  /САЩ, Франция/         

02:30   Синът на бащата на народите/ 7  еп. / – сериал /копродукция/                                     

03:30   Повторения

 

Четвъртък 28.01

07:00   Холивудски знаменитости: Леонардо ди Каприо   

07:30   Курс по английски език                                       

08:00   Синът на бащата на народите/ 7 еп. / – сериал /копродукция/                                     

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска    П

09:30   Пресечна точка с Евгени Кърстев  П                   

10:00   Роден      –  игр. филм  /Франция/

12:00   Проект Земя      /3  еп./  –  док. филм                                                                  

13:00   Новини        

13:30   Планетата Земя /1 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език   4 урок, 1 ниво                     

14:30   Служба 21 /8  еп./ – сериал /Русия/             

15:30   Около света /16 еп./ – док. филм

16:00   Синът на бащата на народите/ 8  еп. / – сериал /копродукция/                                     

17:00   Легендата за Зоро    / 33 еп./ – за децата                 

17:30   Златната църква на цар Симеон    –  док. филм

18:00   Мисия Здраве с Мария Петкова П

18:30   Новини

19:15   Социални профили с Евгени Мандаджиев

20:00   Служба 21 /9  еп./ – сериал /Русия/          

21:00   Извинявай ако те нарека любов     – игр. филм /Испания/        

23:00   Новини  П 

23:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев  П                  

00:00   Около света /16 еп./ – док. филм     

00:30   Кралицата на Испания   – игр. филм  /Испания /             

02:30   Повторения