Седмична програма

Петък 19.07

07:00   Холивудски знаменитости:    Адам Сандлър   

07:30   Курс по английски език 

08:00   Любовни тайни      /4  еп. / – сериал /Италия/  

09:00   Доктор Снагълс   /10 еп./ – за децата

09:30   Около света /15 еп./ – док. филм

10:00   Бирария Романтика     –   игр. филм /копродукция/       

12:00   Светът на бъдещето   /4 еп./  –  док. филм 

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /10 еп./ – док. филм   

14:00   Курс по английски език 

14:30   Плячката   /2  еп. / – сериал /Холандия/                                                          

15:30   Разкази за оръжията с Евгени Мандаджиев и доц. Георги Маринов  П  

15:45   Българските бойни знамена и маршове:  Браилското знаме  П   

16:00   Любовни тайни  /5  еп./ – сериал /Италия/  

17:00   Доктор Снагълс   /10 еп./ – за децата

17:30   Светът на бъдещето   /4 еп./  –  док. филм 

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

19:45   Реклами 

20:00   Плячката   /3  еп. / – сериал /Холандия/    

21:00   Един по-добър живот    – игр. филм /Франция, Канада/       

23:00   Новини П

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев П 

00:00   Около света /15 еп./ – док. филм

00:30   Да забравиш Венеция     – игр. филм /Италия/    16 год.

02:30   Повторения

Събота 20.07

07:00   Забравени от бога/22 еп./ – сериал /Холандия/      

08:00   Военните репортери:   Духът остава свободен    

08:30   Курс по английски език          

09:00   Доктор Снагълс   /11 еп./ – за децата    

09:30   Холивудски знаменитости:  Алек Болдуин

10:00   Червената кралица /11  еп./ – сериал /Русия, Украйна/         

11:00   Червената кралица /12  еп./ – сериал /Русия, Украйна/          

12:00   Археосвят – по пътя на великите  – историческо риалити бр.19 П  12г.

12:30   Той нарисува българската история    – док. филм     

13:00   Парижки лудории      –  игр. филм /Франция/

14:45   Войнишки паметници: Левуново   П

15:00   Забравени от бога/22 еп./ – сериал /Холандия/       

16:00   Доктор Снагълс   /11 еп./ – за децата        

16:30   Световните градове на България: Малко Търново – царството на свободата     

17:30   Деца на Българската армия: Анна    

17:45   Българските бойни знамена и маршове: Пехотни полкове 51  и 52  П   

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска     П  

18:30   Военните репортери:   Авиошоу от Граф Игнатиев    

19:00   Червената кралица /11 еп./ – сериал /Русия, Украйна/         

20:00   Червената кралица /12  еп./ – сериал /Русия, Украйна/         

21:00   Завръщане   – игр. филм /Русия/ 

23:00   Военните репортери:   Авиошоу от Граф Игнатиев    П    

23:30   Кланът     – игр. филм /Аржентина, Испания/       

01:30   Археосвят – по пътя на великите  – историческо риалити   П  12г.

02:00   Повторения

Неделя 21.07

07:00   Забравени от бога/23  еп./ – сериал /Холандия/             

08:00   Военните репортери:   Авиошоу от Граф Игнатиев   П  

08:30   Курс по английски език                                                             

09:00   Доктор Снагълс   /12 еп./ – за децата

09:30   Холивудски знаменитости:   Антонио Бандерас  

10:00   Хрътка  /1  еп./ – сериал /Русия/        

11:00   Хрътка  /2  еп./ – сериал /Русия/                                

12:00   Археосвят – по пътя на великите – историческо риалити  бр.20 12 г.  

12:30   Иван, талантът и децата   – док. филм     

13:00   Кон Тики      – игр. филм /копродукция/

15:00   Забравени от бога /23 еп./ – сериал /Холандия/     П         

16:00   Доктор Снагълс   /12 еп./ – за децата 

16:30   Разкази за оръжията с Евгени Мандаджиев и доц. Георги Маринов П  7.    

17:00   Знаците с Ива Сапунджиева   П  

17:30   Ние сме НАТО – док. филм    П  

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска       

18:30   Военните репортери:   Отвъд хоризонта 2019  

19:00   Мисия Здраве с Мария Петкова  П   

19:30   Хрътка  /1  еп./ – сериал /Русия/                        

20:30   Войнишко око  с Красимир Белчев и Николай Илчев

21:00   Михаел Колхас – игр. филм  /Франция, Германия/

23:00   Холивудски знаменитости:   Антонио Бандерас

23:30   Великата красота    – игр. филм /Италия/   16 год.     

02:00   Повторения

Понеделник 22.07

07:00   Холивудски знаменитости:   Арнолд Шварценегер  

07:30   Курс по английски език      

08:00   Любовни тайни      /5  еп. / – сериал /Италия/  

09:00   Доктор Снагълс   /13 еп./ – за децата

09:30   Около света /16 еп./ – док. филм              

10:00   Един по-добър живот    – игр. филм /Франция, Канада/                          

12:00   Светът на бъдещето   /5 еп./  –  док. филм  

13:00   Новини      

13:30   Планетата Земя /11 еп./ – док. филм  

14:00   Курс по английски език      

14:30   Плячката   /3  еп. / – сериал /Холандия/                                                           

15:30   Разкази за оръжието с Евгени Мандаджиев и доц. Георги Маринов  П

16:00   Любовни тайни      /6  еп. / – сериал /Италия/ 

17:00   Доктор Снагълс   /13 еп./ – за децата

17:30   Светът на бъдещето   /5 еп./  –  док. филм   

18:30   Новини  

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Трето не ни е дадено   /1 еп. / – сериал /Русия, Украйна/                                                                                                              

21:00   Изгубен в Сибир – игр. филм  /САЩ, Германия/

23:00   Холивудски знаменитости:   Антонио Бандерас

23:30   Скорпион – игр. филм /Франция/   12 год.    

02:30   Повторения

Вторник 23.07

07:00   Холивудски знаменитости:   Бен Афлек

07:30   Курс по английски език      

08:00   Любовни тайни      /6  еп. / – сериал /Италия/ 

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска    П

09:30   Около света /17 еп./  – док. филм   

10:00   Изгубен в Сибир – игр. филм /САЩ, Германия/

11:45   Българските бойни знамена и маршове: Браилското знаме  П    

12:00   Светът на бъдещето   /6 еп./  –  док. филм 

13:00   Новини  

13:30   Планетата Земя /12 еп. / – док. филм      

14:00   Курс по английски език                         

14:30   Трето не ни е дадено   /1 еп. / – сериал /Русия, Украйна 

15:30   Войнишко око с Красимир Белчев и Николай Илчев  П  

16:00   Любовни тайни      /7  еп. / – сериал /Италия/     

17:00   Легендата за Зоро   /1 еп./ – за децата

17:30   Щрихи от миналото    

18:00   Чудото на вкаменената сватба    – док. филм   

18:30   Новини

19:15   Спорт +  

20:00   Трето не ни е дадено   /2 еп. / – сериал /Русия, Украйна  

21:00   Последната любов на г-н Морган    – игр. филм /копродукция/

23:00   Новини  П

23:30   Спорт +  П

00:00   Около света /17 еп./  – док. филм   

00:30   Вълчият тотем     – игр. филм /Франция, Китай/   

02:30   Повторения

Сряда 24.07

07:00   Холивудски знаменитости:  Бил Мъри    

07:30   Курс по английски език      

08:00   Любовни тайни      /7  еп. / – сериал /Италия/  

09:00   Легендата за Зоро   /2 еп./ – за децата

09:30   Около света /18 еп./ – док. филм

10:00   Последната любов на г-н Морган    – игр. филм /копродукция/

12:00   Светът на бъдещето   /7 еп./  –  док. филм 

13:00   Новини  

13:30   Планетата Земя /13 еп./  – док. филм  

14:00   Курс по английски език

14:30   Трето не ни е дадено   /2 еп. / – сериал /Русия, Украйна 

15:30   Холивудски знаменитости:   Бил Мъри              

16:00   Любовни тайни      /8  еп. / – сериал /Италия/  

17:00   Легендата за Зоро   /2 еп./ – за децата

17:30   Светът на бъдещето   /7 еп./  –  док. филм 

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Трето не ни е дадено   /3 еп. / – сериал /Русия, Украйна 

21:00   Реноар  – игр. филм /Франция/                 

23:00   Новини  П

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев П

00:00   Около света /18 еп./ – док. филм

00:30   4 месеца, 3 седмици и 2 дни      – игр. филм /Румъния/   12 год.                   

02:30   Повторения

Четвъртък 25.07

07:00   Холивудски знаменитости:   Били Боб Торнтън

07:30   Курс по английски език       

08:00   Любовни тайни      /8 еп. / – сериал /Италия/      

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска    П

09:30   Около света /1 еп./ – док. филм

10:00   Реноар  – игр. филм /Франция/                                            

12:00   Светът на бъдещето   /8 еп./  –  док. филм 

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /14 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език 

14:30   Трето не ни е дадено   /3 еп. / – сериал /Русия, Украйна 

15:30   Легендата за Зоро   /3 еп./ – за децата

16:00   Любовни тайни      /9 еп. / – сериал /Италия/  

17:00   Археосвят – по пътя на великите – историческо риалити  бр.20    12 г.

17:30   Световните градове на България:   Враца – на път до края      

18:00   Мисия Здраве с Мария  Петкова      

18:30   Новини

19:15   Социални профили  с Евгени Мандаджиев     

20:00   Трето не ни е дадено   /4 еп. / – сериал /Русия, Украйна 

21:00   На лагер    –   игр. филм /Испания, Колумбия/       

23:00   Новини  П

23:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев П  

00:00   Около света /1 еп./ – док. филм             

00:30   Френско жиголо     –   игр. филм /Франция /   12 год.

02:30   Повторения