Седмична програма

Петък 11.10

07:00   Холивудски знаменитости:  Джим Кери   

07:30   Курс по английски език 

08:00   Хрътка  /7 еп., 2 сезон / – сериал /Русия/                                                 

09:00   Уинкс клуб   /15 еп./ – за децата            

09:30   Около света /3 еп./ – док. филм

10:00   Пъзел     –   игр. филм /Румъния/

11:40   Под стряхата на Славейкови – док. филм                                           

12:00   Светът на бъдещето /5 еп./  –  док. филм        

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /30 еп./ – док. филм   

14:00   Курс по английски език 

14:30   Любовни тайни   /12 еп. / – сериал /Италия/                                   

15:30   Художествена самодейност Сандански 2019 4 част   

16:00   Чужд  / 1 еп  / – сериал /Русия/                                                

17:00   Уинкс клуб   /15 еп./ – за децата            

17:30   Светът на бъдещето /5 еп./  –  док. филм               

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев   

19:45   Реклами    

20:00   Забравени от бога     /1  еп. / – сериал /Холандия/                                   

21:00   Кръвни връзки    – игр. филм /Франция, САЩ/   

23:00   Новини  П

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев    П

00:00   Около света /3 еп./ – док. филм

00:30   Черен въглен, тънък лед      –  игр. филм /Китай/   

02:30   Повторения

Събота 12.10

07:00   Сила  /2 еп./ – сериал /Холандия/                     

08:00   Военните репортери: Събор Запасно войнство П      

08:30   Курс по английски език          

09:00   Уинкс клуб   /16 еп./ – за децата            

09:30   Холивудски знаменитости:   Дрю Баримор

10:00   Ловът на Верлволф /1  еп./ – сериал /Русия, Украйна/                      

11:00   Ловът на Верлволф /2  еп./ – сериал /Русия, Украйна/                      

12:00   Археосвят – по пътя на великите  – историческо риалити бр.31 П  12г.

12:30   Златната църква на цар Симеон –  док.  филм      

13:00   Злато    –  игр. филм /Германия/

14:40   Войнишки разкази: Вокален квартет Армейска песен П   

15:00   Сила  /2 еп./ – сериал /Холандия/                     

16:00   Световните градове на България – Брацигово     

17:00   Уинкс клуб   /16 еп./ – за децата            

17:30   Ветераните разказват:  Сънувам, че летя   П  

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска     П  

18:30   Военните репортери: Бъди войник   Габрово     

18:40   Военните репортери:  Десант бързо въже  П   

18:50   ВТК и Симеон Идакиев представят:  Земя на легенди     

20:10   Ловът на Верлволф /1  еп./ – сериал /Русия, Украйна/                               

21:00   Михаел Колхас      – игр. филм  /Франция, Германия/

23:00   Военните репортери:  Симеон Петров – първият   П  

23:30   Френско жиголо     – игр. филм /Франция/    12 год.   

01:30   Повторения

Неделя 13.10

07:00   Сила  /3 еп./ – сериал /Холандия/         

08:00   Военните репортери: Бъди войник   Габрово     П  

08:10   Военните репортери:  Десант бързо въже  П   

08:20   Българските бойни знамена и маршове: Велик е нашият войник  П

08:30   Курс по английски език                                                             

09:00   Уинкс клуб   /17 еп./ – за децата     

09:40   Холивудски знаменитости: Дъстин Хофман        

10:00   Ловът на Верлволф  /3 еп./ – сериал /Русия, Украйна/       

11:00   Ловът на Верлволф /4  еп./ – сериал /Русия, Украйна/       

12:00   Археосвят – по пътя на великите – историческо риалити  бр.32 12 г.  

12:30   Световните градове на България: Враца – на път до края     

13:00   Ив Сен Лоран    – игр. филм /Франция/

14:45   Войнишки паметници:  Село Дружево   П

15:00   Сила  /3 еп./ – сериал /Холандия/         

16:00   Уинкс клуб   /17 еп./ – за децата  

16:30   Светът на бъдещето /5 еп./  –  док. филм  П               

17:30   Мисия Здраве с Мария Петкова П от 10.10.

18:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана  Балийска      

18:30   Военните репортери:   Учение Родопи  19

19:00   Ловът на Верлволф /3  еп./ – сериал /Русия, Украйна/       

20:00   Знаците с Ива Сапунджиева  П   

20:30   Войнишко око с Красимир Белчев и Николай Илчев

21:00   Твърдоглавецът     – игр. филм  /Белгия/

23:10   Военните репортери:     Учение Родопи

23:30   Момичето с перлената обица    – игр. филм /копродукция/   12 год.     

01:30   Повторения

Понеделник 14.10

07:00   Холивудски знаменитости:    Ед Харис

07:30   Курс по английски език      

08:00   Чужд  / 1 еп  / – сериал /Русия/                                                                                                   

09:00   Уинкс клуб   /18 еп./ – за децата            

09:30   Около света /4 еп./ – док. филм              

10:00   Кръвни връзки    – игр. филм /Франция, САЩ/                      

12:00   Светът на бъдещето /6 еп./  –  док. филм 

13:00   Новини              

13:30   Планетата Земя /31 еп./ – док. филм  

14:00   Курс по английски език      

14:30   Забравени от бога     /1  еп. / – сериал /Холандия/   

15:30   Уинкс клуб   /18 еп./ – за децата            

16:00   Чужд  / 2 еп  / – сериал /Русия/  

17:00   Холивудски знаменитости:    Ед Харис                                                                                                  

17:30   Светът на бъдещето /6 еп./  –  док. филм         

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Забравени от бога     /2  еп. / – сериал /Холандия/    

21:00   Завръщане   – игр. филм /Русия/

23:00   Новини  П

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П

00:00   Археосвят – по пътя на великите – историческо риалити  бр.32 12 г.  П

00:30   Госпожица Юлия  – игр. филм   /копродукция/   12 год.

02:30   Повторения

Вторник 15.10

07:00   Холивудски знаменитости:   Илайджа Ууд    

07:30   Курс по английски език      

08:00   Чужд  / 2 еп  / – сериал /Русия/                                                                                                    

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска    П

09:30   Около света /5 еп./  – док. филм   

10:00   Завръщане   – игр. филм /Русия/

12:00   Светът на бъдещето /7 еп./  –  док. филм     

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /32 еп. / – док. филм      

14:00   Курс по английски език                         

14:30   Забравени от бога     /2  еп. / – сериал /Холандия/    

15:20   ВТК и Симеон Идакиев представят:   Земя на легенди  П  

16:10   Чужд  / 3 еп  / – сериал /Русия/                                                                                                   

17:00   Уинкс клуб   /19 еп./ – за децата            

17:30   Щрихи от миналото   със Силвия Сиракова  

18:00   Той нарисува българската история – док. филм     

18:30   Новини

19:15   Спорт +

20:00   Забравени от бога     /3  еп. / – сериал /Холандия/    

21:00   Извинявай ако те нарека любов   – игр. филм /Испания/

23:00   Новини  П

23:30   Спорт +  П

00:00   Планетата Земя /32 еп. / – док. филм       

00:30   Коледен сняг     – игр. филм /САЩ/   

02:30   Повторения

Сряда 16.10

07:00   Холивудски знаменитости:   Итън Хоук   

07:30   Курс по английски език      

08:00   Чужд  / 3 еп  / – сериал /Русия/                                                                                                    

09:00   Уинкс клуб   /20 еп./ – за децата            

09:30   Около света /6 еп./ – док. филм

10:00   Извинявай ако те нарека любов   – игр. филм /Испания/

12:00   Светът на бъдещето /8 еп./  –  док. филм     

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /33 еп./  – док. филм  

14:00   Курс по английски език

14:30   Забравени от бога     /3  еп. / – сериал /Холандия/    

15:30   Войнишко око с Красимир Белчев и Николай Илчев  П  

16:00   Чужд  / 4 еп  / – сериал /Русия/                                                                                                   

17:00   Уинкс клуб   /18 еп./ – за децата            

17:30   Светът на бъдещето /8 еп./  –  док. филм      

18:30   Новини

19:15   Пресечна точка с Евгени Кръстев

20:00   Забравени от бога     /4  еп. / – сериал /Холандия/   

21:00   Обирджийката    – игр. филм /Германия/            

23:00   Новини  П

23:30   Пресечна точка с Евгени Кръстев  П

00:00   Около света /6 еп./ – док. филм

00:30   Щастливо семейство   – игр. филм /Италия/

02:00   Холивудски знаменитости:   Итън Хоук  

02:30   Повторения

Четвъртък 17.10

07:00   Холивудски знаменитости:   Катрин Зита Джоунс     

07:30   Курс по английски език       

08:00   Чужд  / 4 еп  / – сериал /Русия/                                                                                                   

09:00   Мини Мис и Мини Мистър с Илиана Балийска  П

09:30   Около света /7 еп./ – док. филм

10:00   Обирджийката    – игр. филм /Германия/            

12:00   Светът на бъдещето /9 еп./  –  док. филм  

13:00   Новини

13:30   Планетата Земя /34 еп./ – док. филм

14:00   Курс по английски език 

14:30   Забравени от бога     /4  еп. / – сериал /Холандия/    

15:20   ВТК и Симеон Идакиев представят:  Земя на легенди  П   

16:10   Чужд  / 5 еп  / – сериал /Русия/                                                                                                   

17:00   Уинкс клуб   /21 еп./ – за децата            

17:30   Археосвят – по пътя на великите – историческо риалити  бр.32   12 г.

18:00   Мисия Здраве с Мария Петкова

18:30   Новини

19:15   Социални профили с Евгени Мандаджиев

20:00   Забравени от бога     /5 еп. / – сериал /Холандия/    

21:00   Мьобиус     –   игр. филм /Франция/

23:00   Новини  П

23:30   Социални профили с Евгени Мандаджиев  П

00:00   Около света /7 еп./ – док. филм             

00:30   Батальонът  –   игр. филм /Русия/    12 год.

02:00   Холивудски знаменитости:   Катрин Зита Джоунс       

02:30   Повторения